Leke Giderici Vücut Losyonu

Tümünü Görüntüle

60250 - Glycolic Yenileyici Cilt Emülsiyonu

250 ml


Glycolic New skin Emulsion, kusurlu, kuru ve pürüzlü ciltler uygun vücut bakım ürünüdür. Glikolik asitin ve 5 çeşit A.H.A'nın botanik konsantre kompleksi, cilt yüzeyinin ölü deriden arındırılmasına yardımcı olarak cildin yenilenme sürecini destekler. Stabilize C vitamini türevleri, etkinliği nedeniyle cilt yüzeyinin düzleştirmesi için dahil edilmiştir. İçeriğindeki Shea yağı aktif olarak cildi nemlendirir ve cilt lipitlerini düzenleyerek cilt bariyerini yenilenmesine yardımcı olur.

Pürüzlerden, pullanmadan ve ölü hücrelerden arınan cilt, daha esnek ve yumuşak bir hal alır. Akışkan formülü hızla emilir, ciltte yağsız bir görünüm sağlar.

Kullanımı

Akşamları hedef bölgeye, dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır. Kullanımdan sonra elinizi yıkayınız. Gözlerle temasından kaçınınız. Hassas, UVA ve UVB ışınlarına maruz kalmış ciltlerde kullanmayınız. Bazı hassas cilt tipleri, uygulamanın ardından hızlı bir şekilde kızarıklık ve karıncalanma hissi geliştirebilir. Bu durumda iritasyon devam ederse kullanmayı bırakabilirsiniz.

Gün boyu en az SPF 30 güneş koruyucu ile kullanılması tavsiye edilir.

Etkileri
  • Kahverengi lekeleri azaltır
  • Yeni kahverengi lekelerin oluşumunu engeller
  • Cildi nemlendirir ve yumuşatır
  • Cilt kullanıma bağlı olarak günden güne aydınlanır
  • Cilt homojen bir görünüm kazanır