Nemlendirici ve Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi

Tümünü Görüntüle

10350 - A&B Pürüzsüzleştirici Gece Kremi

50 ml


A.H.A ve B.H.A kompleksi (glikolik ve salisilik asit) cilt yüzeyinin ölü deriden arındırılmasına yardımcı olarak cildin yenilenme sürecini destekler. Askorbik asit ve silisyum, C vitamini bileşenlerini stabilize eder. Böylece, dış etmenlerin yaratığı yaşlanmaya karşı savaşır. İçeriğindeki kolajenin yeniden yapılandırma özelliği sayesinde derin kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur. Centella Asiatica lipozomları, liflerin işlevselliğinin korunmasını destekler. Biyomimetik yabani yerelması ve soya kombinasyonu sayesinde cilt sıkılaşması için gerekli olan besin maddeleri temin edilir.

Geceden geceye kullanılarak yüz hatları yeniden şekillenir ve hacimlenir. Yüzeydeki kırışıklıkların görünümü azalır, cilt pürüzsüzleşir. Kremsi ve eriyen bir formüle sahiptir.

Kullanımı

Gece kullanımı için uygun olan bu krem, iyice temizlenmiş ve kuru (nemli olmayan) cilde uygulanır. Cildin en çok etkilenen bölgelerine nazikçe sürülür. Sabah iyice durulanır. Gözlerle temasından kaçınınız, hassas, UVA ve UVB ışınlarına maruz kalmış ciltlerde kullanmayınız. Bazı hassas cilt tipleri, uygulamanın ardından hızlı bir şekilde kızarıklık ve karıncalanma hissi geliştirebilir. Bu durumda iritasyon devam ederse kullanmayı bırakabilirsiniz.

Gün boyu en az SPF 30 güneş koruyucu ile kullanılması tavsiye edilir.